wróć WROCŁAW Muchobór Wielki: ul. Rakietowa, działka pod zabudowę wielorodzinną.

galeria zdjęć

kontakt

Marta Janulewicz

Marta Janulewicz

nr licencji: 8787

marta.janulewicz@gmail.com

693 144 566

zapytaj o szczegóły oferty


wyślij kopię wiadomości do mnie

szczegóły oferty - 14002/MJC/GS

Symbol14002/MJC/GS
Typ nieruchomościGRUNTY DEVELOPERSKIE
Rodzaj transakcjiSPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach 3 072 000 PLN
MiejscowośćWrocław
Dzielnica - osiedleFabryczna
Pow. działki6 640 m2

opis nieruchomości

WROCŁAW Muchobór Wielki: ul. Rakietowa, działka pod zabudowę wielorodzinną. Powierzchnia działki : 6400 m2. Uzbrojenie terenu: wszystkie media miejskie przy drodze. Działka znajduje się tuż przy drodze asfaltowej, obok zabudowa wielomieszkaniowa ( nowe osiedle), możliwa zabudowa 3 kondygnacje.
Przeznaczenie w MPZP (projekt wyłożonego planu) oznaczona symbolem 1U przeznaczenie: usługi I, handel detaliczny mało powierzchniowe B, obiekty hotelowe, wystawy i ekspozycje, pracownie medyczne, mieszkania towarzyszące, zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna, usługi sportu i rekreacji, infrastruktura drogowa, obiekty infrastruktury technicznej -najwyższego punktu pokrycia dachu, nie może być większy niż 12 m.
Cena ofertowa 480 zł za m2 gruntu - do negocjacji Polecam i zapraszam na prezentację. Biuro Nieruchomości MJ CONSULTING Wrocław, nr lic. 8787, kom. 693144566, 793514455 . *informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. W przypadku sprzedaży konsumenckiej zawarte w tym opisie informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 4 , Ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej jak również nie stanowią opisu towaru w rozumieniu art.4 ust.2 Ustawy.
Więcej informacji w biurze.
Zapraszamy na bezpłatną prezentację.
Biuro Nieruchomości MJ CONSULTING, nr lic. PFRN 8787
Wrocław ul. Wita Stwosza 16/205 Pałac Miejski Resurs
tel. 793-51-44-55, 693-144-566
*Uwaga: Powyższy opis nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim zawarte mają jedynie charakter informacyjny. Parametry dotyczące nieruchomości pochodzą od oferenta, a za ich zgodność ze stanem rzeczywistym biuro nie ponosi odpowiedzialności. Oferta w danym momencie może być nieaktualna.
Więcej ciekawych zdjęć i ofert na naszej stronie; www.mjconsulting.net
*Zdjęcia oraz opisy są własnością firmy MJ CONSULTING
Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody firmy MJ CONSULTING jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.
 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

rodzaj nieruchomości

miejscowość

transakcja

cena (zł)
-

powierzchnia (m2)
-

powiat

gmina

notatnik

notatnik jest pusty

newsletter

Podaj swój adres email, aby otrzymywać informacje o nowościach na naszej stronie.

kalkulator opłat

Aby obliczyć orientacyjny koszt zakupu nieruchomości wpisz określoną kwotę.