wróć Wrocław, Rynek, 2 poziomowe biuro, patio, klima

wirtualny spacer

galeria zdjęć

opis nieruchomości

Wrocław, Stare Miasto, biuro 100 m2, klimatyzacja, 
Dwupoziomowy lokal biurowy, usytuowany jest na IV piętrze, w zespole dwóch zabytkowych kamienic, zlokalizowanych we Wrocławiu, na Starym Mieście, w ok. ul Oławskiej.
W budynku znajduje się winda, recepcja i całodobowa ochrona. Lokal posiada 3 pomieszczenia, całkowicie wyposażona kuchnię oraz 2 łazienki.
Do lokalu przynależy wewnętrzne patio oraz taras. Biuro posiada klimatyzację, system napadu i włamania oraz system p.poż. Pomieszczenia zostaną wykończone wg. oczekiwań przyszłych najemców.
Czynsz wynosi 1000 zł/m-c netto + opłata eksploatacyjna w wysokości (ok. 20 zł/m2/m-c) obejmuje wszystkie koszty związane z eksploatacją lokalu oraz utrzymaniem części wspólnych.

Więcej informacji w biurze.
Biuro Nieruchomości MJ CONSULTING, nr lic. PFRN 8787
Wrocław tel. 793/51-44-55, 693/144-566
*Uwaga: Powyższy opis nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim zawarte mają jedynie charakter informacyjny. Parametry dotyczące nieruchomości pochodzą od oferenta, a za ich zgodność ze stanem rzeczywistym biuro nie ponosi odpowiedzialności. Oferta w danym momencie może być nieaktualna.
Więcej ciekawych zdjęć i ofert na naszej stronie; www.mjconsulting.net
*Zdjęcia oraz opisy są własnością firmy MJ CONSULTING
Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody firmy MJ CONSULTING jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Informacje dotyczące opisu ofert zamieszczonych na naszej stronie powstały na podstawie informacji udzielonych przez właściciela i oględzin nieruchomości.
Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody firmy MJ CONSULTING jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.
Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami art. 6 ust 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679/UE z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119, s. 1) oraz wdrożenia RODO w naszej firmie. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

szczegóły oferty - 15138/MJC/LW

Piętro4
Rodzaj nieruchomościLOKALE BIUROWE
Rodzaj transakcjiWYNAJEM
Cena cena w innych walutach 4 000 PLN
MiejscowośćWROCŁAW
Dzielnica - osiedleSTARE MIASTO
UlicaOławska
Rodzaj lokalu / przeznaczenieBIUROWY
StandardDOBRY
Wysokość kondygnacji [m]300 cm
Liczba pomieszczeń3