wróć Stare Miasto, pl J.P. II, biuro 168 m2. parking.

galeria zdjęć

opis nieruchomości

Wrocław, Stare Miasto, ok. pl. Jana Pawła II: do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 168 m2.
Lokal jest samodzielnym modułem z kilkoma pokojami, i własnym zapleczem socjalnym i sanitarnym ( wc i prysznic oraz kuchnia). Lokal znajduje się w odrestaurowanym budynku, ładnie wykończona klatka schodowa, monitoring i ochrona dostęp 24/dobę.
Dostępność mediów: ogrzewanie miejskie, rozprowadzone wszystkie przyłącza.
Okna PCV, w pokojach wykładzina, odświeżone- do natychmiastowego podjęcia pracy. Dobra ekspozycja biurowca, sąsiedztwo firm finansowych, ubezpieczeniowych, kancelarie prawne, administracja. Dostępność komunikacyjna- w najbliższej okolicy kilka węzłów komunikacji miejskiej.
Czynsz 29,76 zł netto za mkw (5000 zł/m-c netto) oraz tylko ryczałtowa zaliczka na prąd.
Więcej informacji w biurze.
Biuro Nieruchomości MJ CONSULTING, nr lic. 8787
Wrocław  tel. 793-51-44-55, 693-144-566.
*Uwaga: Powyższy opis nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim zawarte mają jedynie charakter informacyjny. Parametry dotyczące nieruchomości pochodzą od oferenta, a za ich zgodność ze stanem rzeczywistym biuro nie ponosi odpowiedzialności. Oferta w danym momencie może być nieaktualna.
*Zdjęcia oraz opisy są własnością firmy MJ CONSULTING 
Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody firmy MJ CONSULTING jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Informacje dotyczące opisu ofert zamieszczonych na naszej stronie powstały na podstawie informacji udzielonych przez właściciela i oględzin nieruchomości.
Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody firmy MJ CONSULTING jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.
Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami art. 6 ust 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679/UE z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119, s. 1) oraz wdrożenia RODO w naszej firmie. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

szczegóły oferty - 15271/MJC/LW

Piętro3
Rodzaj nieruchomościLOKALE BIUROWE
Rodzaj transakcjiWYNAJEM
Cena cena w innych walutach 5 000 PLN
MiejscowośćWROCŁAW
Dzielnica - osiedleSTARE MIASTO
Ulicapl. Jana Pawła II
Rodzaj lokalu / przeznaczenieBIUROWY
Wysokość kondygnacji270 cm
Liczba pomieszczeń5