wróć Namysłów, Opolskie. Lokal 543 m2 parter w Rynku wynajm

galeria zdjęć

opis nieruchomości

Namysłów, Opolskie lokal szerokim spektrum możliwości: handel, usługi, gastronomia (możliwość uruchomienia piwnicy), apteka, sklep spożywczy i inne.
Lokal posiada zgodę na koncesję ABC. Powierzchnia - parter 543 m2.
Lokal znajduje się w centrum kilkunastotysięcznego miasta, w samym Rynku- na przeciwko Ratusza miejskiego. Kompletnie odrestaurowana kamienica, efektowna elewacja, możliwość zamieszczania reklam zewnętrznych.
Zapraszam do zapoznania się z ofertą- cena 5000 zł netto/m-c.
Więcej informacji w biurze.
Biuro Nieruchomości MJ CONSULTING, nr lic. PFRN 8787
Wrocław, tel. 693-144-566, 793514455
*Uwaga: Powyższy opis nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim zawarte mają jedynie charakter informacyjny. Parametry dotyczące nieruchomości pochodzą od oferenta, a za ich zgodność ze stanem rzeczywistym biuro nie ponosi odpowiedzialności. Oferta w danym momencie może być nieaktualna.
Więcej ciekawych ofert i zdjęć na naszej stronie; www.mjconsulting.net
*Zdjęcia oraz opisy są własnością firmy MJ CONSULTING 
Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody firmy MJ CONSULTING jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.


 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Informacje dotyczące opisu ofert zamieszczonych na naszej stronie powstały na podstawie informacji udzielonych przez właściciela i oględzin nieruchomości.
Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody firmy MJ CONSULTING jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.
Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami art. 6 ust 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679/UE z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119, s. 1) oraz wdrożenia RODO w naszej firmie. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

szczegóły oferty - 15291/MJC/LW

Rodzaj nieruchomościLOKALE USŁUGOWE I HANDLOWE
Rodzaj transakcjiWYNAJEM
Cena cena w innych walutach 5 000 PLN
MiejscowośćNAMYSŁÓW
Dzielnica - osiedleRYNEK
UlicaRYNEK
Rodzaj lokalu / przeznaczenieHANDLOWO-USŁUGOWY
StandardWYSOKI STANDARD
Wysokość kondygnacji380 cm
Liczba pomieszczeń5
Udogodnienia dla inwalidówJEST