wróć Wrocław, Rynek, lokal gastronomiczno-handlowy , 100 m2

galeria zdjęć

opis nieruchomości

Wrocław, Stare Miasto. Lokal gastronomiczno-handlowo na parterze o powierzchni ok.102 m2. Atrakcyjne położenie, 35 m od płyty Rynku.
Wejście z poziomu zero, trzy witryny, ekspozycja reklam nad lokalem, drzwi antywłamaniowe.
Lokal posiada wygodną sale sprzedaży ok. 50 m2, zaplecze kuchenne socjalne i sanitarne. Możliwość uzyskania koncesji na alkohol.
Obecnie lokal przygotowany do aranżacji: wymienione nowe witryny, drzwi, wykonane wylewki, nowa instalacja elektryczna. Pełna infrastruktura: media.
Czynsz 5500 zł netto plus opłaty i liczniki.
Więcej informacji w biurze. 
Biuro Nieruchomości MJ CONSULTING, nr lic. PFRN 8787
Wrocław  tel. 793-51-44-55, 693-144-566, 
*Uwaga: Powyższy opis nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim zawarte mają jedynie charakter informacyjny. Parametry dotyczące nieruchomości pochodzą od oferenta, a za ich zgodność ze stanem rzeczywistym biuro nie ponosi odpowiedzialności. Oferta w danym momencie może być nieaktualna.
Więcej ciekawych ofert i zdjęć na naszej stronie; www.mjconsulting.net
*Zdjęcia oraz opisy są własnością firmy MJ CONSULTING 
Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody firmy MJ CONSULTING jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Informacje dotyczące opisu ofert zamieszczonych na naszej stronie powstały na podstawie informacji udzielonych przez właściciela i oględzin nieruchomości.
Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody firmy MJ CONSULTING jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.
Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami art. 6 ust 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679/UE z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119, s. 1) oraz wdrożenia RODO w naszej firmie. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

szczegóły oferty - 15304/MJC/LW

Rodzaj nieruchomościLOKALE USŁUGOWE I HANDLOWE
Rodzaj transakcjiWYNAJEM
Cena cena w innych walutach 5 500 PLN
MiejscowośćWROCŁAW
Dzielnica - osiedleStare Miasto
UlicaRynek
Rodzaj lokalu / przeznaczenieGASTRONOMICZNY, HANDLOWO-USŁUGOWY
StandardDO WYKOŃCZENIA
Wysokość kondygnacji310 cm
Liczba pomieszczeń3