wróć Psie Pole, Marino, biur 150 m2, jakość - niska cena.

galeria zdjęć

opis nieruchomości

Wyjazd na Poznań, ok. MARINO, biurowiec - do wynajmu biuro o powierzchni 150 m2.
Wolno stojący obiekt, boczna ul. Żmigrodzkiej (wyjazd kierunek Poznań).
W odległości ok. 800 m węzły obwodnic śródmiejskiej i wrocławskiej.
Wszystkie podłogi wykończone w granicie i marmurze , granitowe , sufity podwieszane, klimatyzacja. Pomieszczenia socjalne i toalety wykończone w kaflach, elektrycznie sterowane żaluzje w oknach . Pełna instalacja telefon, Internet. Teren ogrodzony, bramy sterowane elektrycznie - parking do 5 miejsc. Część pomieszczeń umeblowana. Po uzgodnieniu z potencjalnym najemcą, jest możliwe zainstalowanie nowej klimatyzacji.
Po uzgodnieniu z potencjalnym najemcą, jest możliwe zainstalowanie nowej klimatyzacji.
Cena wynajmu: biura 35 zł/mkw netto + koszty mediów. Ogrzewanie własne, gazowe, piec Veissmann. 

Więcej informacji w biurze.
Biuro Nieruchomości MJ CONSULTING, nr lic. PFRN 8787
Wrocław tel. 793-51-44-55, 693-144-566,
*Uwaga: Powyższy opis nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim zawarte mają jedynie charakter informacyjny. Parametry dotyczące nieruchomości pochodzą od oferenta, a za ich zgodność ze stanem rzeczywistym biuro nie ponosi odpowiedzialności. Oferta w danym momencie może być nieaktualna.
Więcej ciekawych ofert i zdjęć na naszej stronie; www.mjconsulting.net
*Zdjęcia oraz opisy są własnością firmy MJ CONSULTING
Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody firmy MJ CONSULTING jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Informacje dotyczące opisu ofert zamieszczonych na naszej stronie powstały na podstawie informacji udzielonych przez właściciela i oględzin nieruchomości.
Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody firmy MJ CONSULTING jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.
Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami art. 6 ust 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679/UE z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119, s. 1) oraz wdrożenia RODO w naszej firmie. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

szczegóły oferty - 15311/MJC/LW

Rodzaj nieruchomościLOKALE BIUROWE
Rodzaj transakcjiWYNAJEM
Cena cena w innych walutach 5 250 PLN
MiejscowośćWrocław
Dzielnica - osiedlePsie Pole
UlicaMilicka
Rodzaj lokalu / przeznaczenieBIUROWY
Wysokość kondygnacji350 cm
Liczba pomieszczeń3
Liczba miejsc parkingowych10