wróć Graniczna, biuro o pow. 100 mkw, na wysokim parterze za 4500 zł/m-c.

galeria zdjęć

opis nieruchomości

Graniczna, przy lotnisku - do wynajęcia biuro o powierzchni 100 mkw, na wysokim parterze za 4500 zł/m-c.
Niezależne wejście, w kameralnym biurowcu (obok kilka firm). Powierzchnia składa się z dużego pomieszczenia, małego pokoju, zaplecza socjalnego. Możliwość dostawienia magazynu.
Pomieszczenia sanitarne w kaflach, klimatyzacja. Powierzchnie bardzo dobrze doświetlone. Parkingi przed budynkiem, dobry dojazd.
Czynsz 45 zł netto za m2+ media i koszty wspólne; za wywóz śmieci, monitoring i sprzątanie w budynku oraz wokół niego, gdy zachodzi taka potrzeba. W sumie rachunki za media to jakieś dodatkowe ok.10 zł netto za mkw. w zależności od sezonu: w zimie zwiększa się koszt ogrzewania a w lecie klimatyzacja zwiększa pobór prądu.
Położenie budynku sprawia, że jest to miejsce bardzo dobrze skomunikowane  [trzy minuty do przystanków komunikacji miejskiej]

Więcej informacji w biurze.
Biuro Nieruchomości MJ CONSULTING, nr lic. PFRN 8787
Wrocław tel. 793-51-44-55, 693-144-566
*Uwaga: Powyższy opis nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim zawarte mają jedynie charakter informacyjny. Parametry dotyczące nieruchomości pochodzą od oferenta, a za ich zgodność ze stanem rzeczywistym biuro nie ponosi odpowiedzialności. Oferta w danym momencie może być nieaktualna.
Więcej ciekawych zdjęć i ofert na naszej stronie; www.mjconsulting.net
*Zdjęcia oraz opisy są własnością firmy MJ CONSULTING
Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody firmy MJ CONSULTING jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Informacje dotyczące opisu ofert zamieszczonych na naszej stronie powstały na podstawie informacji udzielonych przez właściciela i oględzin nieruchomości.
Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody firmy MJ CONSULTING jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.
Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami art. 6 ust 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679/UE z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119, s. 1) oraz wdrożenia RODO w naszej firmie. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

szczegóły oferty - 15336/MJC/LW

Rodzaj nieruchomościLOKALE BIUROWE
Rodzaj transakcjiWYNAJEM
Cena cena w innych walutach 4 500 PLN
MiejscowośćWROCŁAW
Dzielnica - osiedleFABRYCZNA
UlicaGraniczna
Rodzaj lokalu / przeznaczenieBIUROWY
Liczba miejsc parkingowych5