wróć Wrocław, Rynek, usługi 49 mkw parter.

galeria zdjęć

opis nieruchomości

Wrocław, Ok. Rynku. Do wynajęcia  pomieszczenie usługowe o powierzchni 49 m2, położone na parterze eleganckiej, zabytkowej  kamienicy.
Wejście do lokalu z patio, na parterze.
Media:  siłą, gaz, energia elektryczna, zaplecza sanitarne [wc] dla gości.
Położenie: szlak turystyczny, w ciągu handlowo- usługowym, duży ruch pieszych. Efektowne wnętrza kamienicy dodatkowo uzupełniają atmosferę i potencjalne możliwości lokalu.
Czynsz 2900 zł netto oraz opłaty administracyjne [ ok.900 zł zarządzanie częściami wspólnymi] oraz zużycie mediów wg podzielników.

Więcej informacji w biurze.
Zapraszamy na bezpłatną prezentację.
Biuro Nieruchomości MJ CONSULTING, nr lic. PFRN 8787
Wrocław  tel. 793-51-44-55, 693-144-566
*Uwaga: Powyższy opis nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim zawarte mają jedynie charakter informacyjny. Parametry dotyczące nieruchomości pochodzą od oferenta, a za ich zgodność ze stanem rzeczywistym biuro nie ponosi odpowiedzialności. Oferta w danym momencie może być nieaktualna.
Więcej ciekawych zdjęć i ofert na naszej stronie; www.mjconsulting.net
*Zdjęcia oraz opisy są własnością firmy MJ CONSULTING
Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody firmy MJ CONSULTING jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Informacje dotyczące opisu ofert zamieszczonych na naszej stronie powstały na podstawie informacji udzielonych przez właściciela i oględzin nieruchomości.
Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody firmy MJ CONSULTING jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.
Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami art. 6 ust 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679/UE z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119, s. 1) oraz wdrożenia RODO w naszej firmie. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

szczegóły oferty - 15359/MJC/LW

Rodzaj nieruchomościLOKALE USŁUGOWE I HANDLOWE
Rodzaj transakcjiWYNAJEM
Cena cena w innych walutach 2 900 PLN
Czynsz ofertowy900 PLN
MiejscowośćWROCŁAW
Dzielnica - osiedleSTARE MIASTO
UlicaŁACIARSKA / SZEWSKA
Rodzaj lokalu / przeznaczenieHANDLOWO-USŁUGOWY, UŻYTKOWY
StandardDOBRY
Wysokość kondygnacji270 cm
Liczba pomieszczeń2
Udogodnienia dla inwalidówJEST