wróć WROCŁAW, RYNEK. eleganckie biura 115 mkw, blisko do parkingów i Rynku

galeria zdjęć

opis nieruchomości

Wrocław, ok. Łaciarskiej, pomiędzy Rynkiem a Galerią Dominikańską.
Powierzchnia biurowa 115 m2 w stylowej kamienicy, do wynajęcia.
Biurowiec klasa A, stylowa kamienica, ochrona i monitoring- to podstawowe atuty lokalizacji.  
Lokal biurowo-usługowy znajduje się na wysokim parterze. Składa się czterech wygodnych pomieszczeń oraz zaplecza socjalnego.
Biuro wyposażone jest w klimatyzację, instalację logiczną, system napadu i włamania oraz p.poż.; ogrzewanie miejskie. Termin trwania umowy do uzgodnienia. W budynku znajduje się winda, recepcja i całodobowa ochrona. Pomieszczenia wykończone w wysokim standardzie: okna drewniane, posadzki- glazura i wykładzina, pełna sieć infrastruktury [Internet, telefon, klimatyzacja]. Prestiżowa lokalizacja, sąsiedztwo znanych firm. Doskonała ekspozycja biurowca, a także elastyczne warunki najmu.
Czynsz najmu miesięczny- 6000 zł netto.
Stawka opłaty eksploatacyjnej 19 zł za m2 netto, kaucja dwu miesięczna.
Energia elektryczna rozliczane są wg zużycia wykazanego na indywidualnych licznikach.
Więcej informacji w biurze.
Biuro Nieruchomości MJ CONSULTING, nr lic. 8787
Wrocław  tel. 793-51-44-55, 693-144-566,.
*Uwaga: Powyższy opis nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim zawarte mają jedynie charakter informacyjny. Parametry dotyczące nieruchomości pochodzą od oferenta, a za ich zgodność ze stanem rzeczywistym biuro nie ponosi odpowiedzialności. Oferta w danym momencie może być nieaktualna.
*Zdjęcia oraz opisy są własnością firmy MJ CONSULTING
Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody firmy MJ CONSULTING jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Informacje dotyczące opisu ofert zamieszczonych na naszej stronie powstały na podstawie informacji udzielonych przez właściciela i oględzin nieruchomości.
Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody firmy MJ CONSULTING jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.
Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami art. 6 ust 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679/UE z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119, s. 1) oraz wdrożenia RODO w naszej firmie. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

szczegóły oferty - 15361/MJC/LW

Rodzaj nieruchomościLOKALE BIUROWE
Rodzaj transakcjiWYNAJEM
Cena cena w innych walutach 6 500 PLN
MiejscowośćWROCŁAW
Dzielnica - osiedleSTARE MIASTO
UlicaŁACIARSKA
Rodzaj lokalu / przeznaczenieBIUROWY
StandardWYSOKI STANDARD
Wysokość kondygnacji300 cm
Liczba pomieszczeń4
Udogodnienia dla inwalidówJEST