wróć Wrocław, Kościuszki, lokal o pow. 180 m2, gastronomiczny, restauracja, parking, na wynajem

galeria zdjęć

opis nieruchomości

Wrocław Stare Miasto, gotowy lokal usługowy gastronomiczny, o pow. 180 m2 na wynajem.
Lokal wykończony z użyciem materiałów wysokiej klasy, posiada duże witryny oraz dwa niezależne wejścia. 
Dla lokalu wydano wszelkie niezbędne zgody Państwowej Inspekcji Sanitarnej i innych służb.
Wysokość do 5,2 m, powierzchnia na parterze 180 mkw + antresola o pow. 40 mkw która dodaje miejscu dodatkowych walorów estetycznych.
Lokal ma wykonaną wentylacje, co ułatwi prowadzenie gastronomii każdego rodzaju, jak również przygotowane pomieszczenia socjalne i sanitarne [wc dla pracowników, dla klientów, w tym dla osób niepełnosprawnych], a także pomieszczenia biurowe i miejsce na serwerownię.
Lokal położony na parterze eleganckiej kamienicy.
Dwa wygodne wejścia bezpośrednio z chodnika i duże witryny pozwolą na dogodna obsługę klientów, lub podział funkcji lokalu.
Lokal świeżo po generalnym remoncie, gdzie zastosowano materiały najwyższej jakości oraz nowoczesne technologie.
Wyposażony jest w klimatyzacją, wentylację, ogrzewanie miejskie, instalację alarmową, instalację elektryczną dostosowaną do zasilania powyżej 40 kW.
Walorami lokalu są niewątpliwie: atrakcyjna lokalizacja w centrum miasta, bliskość dużych obiektów handlowych i usługowych, duże natężenie ruchu pieszych i pojazdów.
Dostępność wielu miejsc parkingowych pod lokalem, ładna, nowa aranżacji wnętrza, oraz stan techniczny umożliwiający natychmiastowe uruchomienie.
Lokal usytuowany jest przy głównym ciągu handlowym, ścisłe centrum miasta u zbieg ciągów komunikacyjnych o bardzo dużym nasileniu ruchu pieszego, samochodowego i komunikacji miejskiej.

Czynsz najmu 12000 zł netto miesięcznie plus koszty mediów wg zużycia.
Więcej informacji w biurze:
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo : Marta Janulewicz,  licencja nr 8787.
Kontakt Wrocław: 793/51-44-55,  693/144-566.
MJ Consulting Nieruchomości, posiada oferty komercyjne, usługowe, handlowe, inwestycyjne, logistyczne
Zapraszamy do kontaktu i na naszą stronę internetową www: mjconsulting.net
Więcej informacji zainteresowanym przesyłamy drogą e-mail.
UWAGA ! Informacje dotyczące opisu ofert zamieszczonych na naszej stronie powstały na podstawie informacji udzielonych przez właściciela i oględzin nieruchomości.
* Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody firmy MJ CONSULTING jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

Opisy ofert i informacje w nich zawarte w każdej chwili mogą ulec aktualizacji i nie stanowią oferty w rozumieniu art.66 i następnych K.C.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Informacje dotyczące opisu ofert zamieszczonych na naszej stronie powstały na podstawie informacji udzielonych przez właściciela i oględzin nieruchomości.
Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody firmy MJ CONSULTING jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.
Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami art. 6 ust 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679/UE z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119, s. 1) oraz wdrożenia RODO w naszej firmie. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

szczegóły oferty - 15365/MJC/LW

Rodzaj nieruchomościLOKALE USŁUGOWE I HANDLOWE
Rodzaj transakcjiWYNAJEM
Cena cena w innych walutach 12 000 PLN
MiejscowośćWROCŁAW
Dzielnica - osiedleSTARE MIASTO
UlicaŚWIDNICKA okolice
Powierzchnia użytkowa180 m2
Rodzaj lokalu / przeznaczenieGASTRONOMICZNY, HANDLOWO-USŁUGOWY, UŻYTKOWY
StandardBARDZO DOBRY
Wysokość kondygnacji500 cm