wróć Wrocław, Wojszyce, ul. Klasztorna- do wynajęcia bliźniak.

wirtualny spacer

galeria zdjęć

opis nieruchomości

Wrocław, Krzyki, Wojszyce, nowoczesny i widny bliźniak za 8900 zł/m-c
Do wynajęcia jest wyremontowany dom w zabudowie bliźniaczej, położony we Wrocławiu w ok. ul. Klasztornej.
W skład domu wchodzą następujące pomieszczenia:
- na parterze: hol, kuchnia, salon, łazienka, pomieszczenie gospodarcze oraz garaż;
- na 1 piętrze: sypialnia, łazienka, 2 pokoje oraz garderoba.
Dom przeszedł niedawno kompletny remont. Został urządzony elegancko z zachowaniem wysokiego standardu. Jasne i przytulne wnętrza tworzą wyjątkową atmosferę domowego ogniska, w którym można zażyć chwilę odpoczynku wraz z rodziną, po trudnym dniu w pracy. Dużą atrakcją jest kominek znajdujący się w części centralnej salonu. Dodatkowym atutem jest lokalizacja domu. Znajduje się on bowiem w spokojnej, bezpiecznej dzielnicy willowej, z dala od miejskiego zgiełku. Dojazd do Centrum miasta ok. 15 minut. Teren domu ogrodzony jest wysokim płotem oraz posiada system alarmowy. Wokół domu znajduje się również nieduży ogródek. Ponadto ogród wyposażony jest w system nawadniania. Dom posiada żaluzje zewnętrzne obsługiwane na pilota.
Czynsz najmu: 8900 zł netto
Płatne media:
-prąd,
-gaz,
-woda,
-wywóz nieczystości,
-ochrona.

Więcej informacji w biurze.
Biuro Nieruchomości MJ CONSULTING, nr lic. PFRN 8787
Wrocław tel. 793-51-44-55, 693-144-566
*Uwaga: Powyższy opis nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim zawarte mają jedynie charakter informacyjny. Parametry dotyczące nieruchomości pochodzą od oferenta, a za ich zgodność ze stanem rzeczywistym biuro nie ponosi odpowiedzialności. Oferta w danym momencie może być nieaktualna.
Więcej ciekawych zdjęć i ofert na naszej stronie; www.mjconsulting.net
*Zdjęcia oraz opisy są własnością firmy MJ CONSULTING
Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody firmy MJ CONSULTING jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Informacje dotyczące opisu ofert zamieszczonych na naszej stronie powstały na podstawie informacji udzielonych przez właściciela i oględzin nieruchomości.
Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody firmy MJ CONSULTING jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.
Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami art. 6 ust 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679/UE z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119, s. 1) oraz wdrożenia RODO w naszej firmie. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

szczegóły oferty - 15366/MJC/DW

Symbol15366/MJC/DW
Rodzaj nieruchomościDOM
Rodzaj transakcjiWYNAJEM
Cena cena w innych walutach 8 900 PLN
MiejscowośćWROCŁAW
Dzielnica - osiedleKRZYKI OŁTASZYN
UlicaKlasztorna
Powierzchnia całkowita160 m2
Powierzchnia działki358 m2
Powierzchnia użytkowa150 m2
Rodzaj domuBLIŹNIACZY
Rodzaj budynkuDOM
StandardBARDZO DOBRY
Liczba pokoi5
Liczba pięter2
Podpiwniczenie /piwnicaCZĘŚC. PODPIWNICZ.