wróć Wrocław, Stare Miasto, pl. JP II, biurowiec klasy A, 180 m2

galeria zdjęć

opis nieruchomości

Nowy 5-kondygnacyjny efektowny biurowiec na wydzielonym terenie, biura 180 m2.Nowoczesna architektura kompleksu, elegancka i klarowna, z wyraźnymi dominantami architektonicznymi szkła i metalu, z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi.
Zaprojektowane rozwiązania funkcjonalne zapewniają możliwość elastycznej aranżacji przestrzeni oraz optymalne doświetlenie pomieszczeń światłem dziennym. 

Każde piętro posiada własne zaplecza socjalne, sanitarne. Biurowiec wyposażony został w szybkobieżne windy, zlokalizowane w środkowym segmencie budynku.
Do wynajęcia połowa jednego piętra ok. 180 m2, lub całe piętro tj. 410 m2.Informacje ogólne:
1.      Lokale przeznaczone na działalność o charakterze biurowym.
2.      Cały obiekt posiada pełną infrastrukturę: Internet, sieć komputerowa klasy 5E, elektryczna, kanalizacja.
3.      Winda osobowa.
4.      Okna 3 szybowe, podłoga techniczna.Komfort pracy gwarantuje klimatyzacja i przyjęte najnowocześniejsze rozwiązania teleinformatyczne.Bezpieczeństwo obiektu zapewnia recepcja, ochrona fizyczna przez 24h, system monitoringu i kontroli dostępu. Nieruchomość znajduje się na ogrodzonym terenie, w sąsiedztwie wielu firm usługowych.

Niewielka odległość od środków komunikacji miejskiej (przystanki autobusowe, tramwajowe).

Czynsz najmu 55 zł netto za m2 powierzchni biura ( 9540 zł/m-c netto) oraz koszty zarządzania ok.16 zł/m2 netto.
Części wspólne 26 m2 w cenie 50% czynszu +opłata ekspl.Więcej informacji w biurze.
Biuro Nieruchomości MJ CONSULTING, nr lic. PFRN 8787
Wrocław tel.  693-144-566, 793-51-44-55
*Uwaga: Powyższy opis nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim zawarte mają jedynie charakter informacyjny. Parametry dotyczące nieruchomości pochodzą od oferenta, a za ich zgodność ze stanem rzeczywistym biuro nie ponosi odpowiedzialności. Oferta w danym momencie może być nieaktualna.
Więcej ciekawych zdjęć i ofert na naszej stronie; www.mjconsulting.net
*Zdjęcia oraz opisy są własnością firmy MJ CONSULTING
Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody firmy MJ CONSULTING jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Informacje dotyczące opisu ofert zamieszczonych na naszej stronie powstały na podstawie informacji udzielonych przez właściciela i oględzin nieruchomości.
Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody firmy MJ CONSULTING jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.
Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami art. 6 ust 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679/UE z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119, s. 1) oraz wdrożenia RODO w naszej firmie. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

szczegóły oferty - 15421/MJC/LW

Piętro2
Rodzaj nieruchomościLOKALE BIUROWE
Rodzaj transakcjiWYNAJEM
Cena cena w innych walutach 9 540 PLN
MiejscowośćWROCŁAW
Dzielnica - osiedleSTARE MIASTO
UlicaPl. Jana Pawła II
Rodzaj lokalu / przeznaczenieBIUROWY
StandardBARDZO DOBRY
Wysokość kondygnacji300 cm
Udogodnienia dla inwalidówJEST