wróć Krzyki, plac betonowy, uzbrojony, 2000 m2 lub więcej, wynajem.

galeria zdjęć

opis nieruchomości

Wrocław Krzyki. Do wynajęcia plac betonowy  pow.  2000-4000 m2.
Teren uzbrojony we wszystkie media miejskie;

  • woda,
  • energia,
  • siła,
  • kanalizacja.

Teren w całości betonowy, ogrodzony i monitorowany. Możliwy wynajem dowolnych powierzchni terenu.

Przeznaczenie:

  • baza transportowa, nauka jazdy
  • baza naprawcza,
  • baza magazynowa,
  • składy.

​​Teren z dojazdem od strony głównej arterii komunikacyjnej miasta, z doskonała komunikacja zarówno w kierunku centrum jak i dojazdem do obwodnicy. Atutem jest również bliskość przystanków komunikacji miejskiej (tramwaje i autobusy).
Teren sąsiaduje z magazynami.
Cena  5,00 zł/m2 m-c netto.
Woda, ścieki, energia elektryczna, najemca płaci według liczników.

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo : Marta Janulewicz, licencja nr 8787.

Wrocław tel. 693144566, 793514455 

MJ Consulting Wrocław posiada oferty komercyjne, usługowe, handlowe, inwestycyjne, logistyczne. Zapraszamy do kontaktu i na naszą stronę internetową www.mjconsulting.netWięcej informacji zainteresowanym przesyłamy drogą e-mail.

UWAGA ! Informacje dotyczące opisu ofert zamieszczonych na naszej stronie powstały na podstawie informacji udzielonych przez właściciela i oględzin nieruchomości.
Opisy ofert i informacje w nich zawarte w każdej chwili mogą ulec aktualizacji i nie stanowią oferty w rozumieniu art.66 i następnych K.C.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Informacje dotyczące opisu ofert zamieszczonych na naszej stronie powstały na podstawie informacji udzielonych przez właściciela i oględzin nieruchomości.
Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody firmy MJ CONSULTING jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.
Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami art. 6 ust 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679/UE z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119, s. 1) oraz wdrożenia RODO w naszej firmie. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

szczegóły oferty - 15455/MJC/DZW

Symbol15455/MJC/DZW
Rodzaj nieruchomościGRUNTY PRZEMYSŁOWE
Rodzaj transakcjiWYNAJEM
Cena cena w innych walutach 10 000 PLN
MiejscowośćWROCŁAW
Dzielnica - osiedleKRZYKI
UlicaGaj
Powierzchnia działki2 000 m²
Rodzaj działkiPRZEMYSŁOWA
Droga dojazdowaGŁÓWNA DROGA