wróć Wrocław, Rynek, lokal na parterze 62 m2 sprzedaż, witryny.

galeria zdjęć

opis nieruchomości

Wrocław, Stare Miasto, okolice ul Oławskiej, lokal użytkowy na parterze o pow. 62 m2 na sprzedaż
Lokal z bardzo dobrą ekspozycją, parter, duże witryny wystawiennicze.
Powierzchnia wykończona, do dowolnej aranżacji. Posiada zaplecze socjalne i sanitarne, media miejskie, pełna infrastruktura techniczna.
Przed lokalem parking ogólnodostępny, sąsiedztwo: zabudowa wielorodzinna, nowe osiedla mieszkaniowe, ciąg lokali handlowych, usługi, sklepy.
Lokal nadaje się na gabinet medyczny, sklep, handel, usługi, kawiarenka [nie ma zgody na koncesję i gastronomię].Czynsz do spółdzielni ok. 750 zł/m-c  
Cena 770.000 zł (brutto bez Vat-u) do rozmów.
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo : Marta Janulewicz,  licencja nr 8787.
Kontakt:  793514455, 693144566.
MJ Consulting Wrocław posiada oferty komercyjne, usługowe, handlowe, inwestycyjne, logistyczne.
Zapraszamy do kontaktu i na naszą stronę internetową www.mjconsulting.net
Więcej informacji zainteresowanym przesyłamy drogą e-mail.
UWAGA ! Informacje dotyczące opisu ofert zamieszczonych na naszej stronie powstały na podstawie informacji udzielonych przez właściciela i oględzin nieruchomości. Opisy ofert i informacje w nich zawarte w każdej chwili mogą ulec aktualizacji i nie stanowią oferty w rozumieniu art.66 i następnych K.C.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Informacje dotyczące opisu ofert zamieszczonych na naszej stronie powstały na podstawie informacji udzielonych przez właściciela i oględzin nieruchomości.
Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody firmy MJ CONSULTING jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.
Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami art. 6 ust 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679/UE z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119, s. 1) oraz wdrożenia RODO w naszej firmie. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

szczegóły oferty - 14999/MJC/LS

Rodzaj nieruchomościLOKALE USŁUGOWE I HANDLOWE
Rodzaj transakcjiSPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach 770 000 PLN
MiejscowośćWROCŁAW
Dzielnica - osiedleSTARE MIASTO
UlicaOławska
Rodzaj lokalu / przeznaczenieBIUROWY, HANDLOWO-USŁUGOWY, UŻYTKOWY
Wysokość kondygnacji300 cm
Liczba pomieszczeń3