wróć Wrocław, Radwanice, nowa, ocieplana hala, 200 m2, plac TIR

galeria zdjęć

opis nieruchomości

Wrocław, Radwanice, nowa hala magazynowo - warsztatowa 200 m2 lub większa.
Ocieplona, wysokość 4-6 m w zależności od potrzeb najemcy, z oknami (na zdjęcia bez okien) z możliwością dogrzewania. Hale będą gotowe po 2-3 miesiącach od podpisania umowy najmu.
Teren o powierzchni łącznie 1,25 ha. Własny transformator na terenie nieruchomości; kanalizacja, woda, gaz, moc energii do uzgodnienia zgodnie z potrzebami najemców.
Dwie bramy wjazdowe sterowane elektrycznie, możliwość wjazdu samochodów ciężarowych i TIR do hali.
Radwanice, bardzo dobry dojazd do Wrocławia, zaledwie ok. 0,8 km od zjazdu na obwodnicę wschodnią. Bardzo dobrze skomunikowany i widoczny z obwodnicy.
Atrybutem jest duży plac manewrowy dla TIR, betonowa nawierzchnia. Teren ogrodzony siatką, swobodny dostęp 24 h/ dobę.
Cena: hali 25 zł/m2 netto, biura 35 zł/m2 netto. Czynsz najmu za 200 m2 = 5000zł netto plus koszty mediów wg liczników.
Możliwy podział lub powiększenia powierzchni wynajmu do 500m2, zgodnie z potrzebami najemców. Przeznaczenie: produkcja, magazyn, handel, hurtownia, skład.
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Marta Janulewicz, licencja nr 8787.Więcej informacji w biurze. Biuro Nieruchomości MJ CONSULTING,
Wrocław  tel. 793/51-44-55, 693/144-566,
 *Uwaga: Powyższy opis nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim zawarte mają jedynie charakter informacyjny. Parametry dotyczące nieruchomości pochodzą od  oferenta, a za ich zgodność ze stanem rzeczywistym biuro nie ponosi odpowiedzialności. Oferta w danym momencie może być nieaktualna.
Więcej ciekawych ofert i zdjęć na naszej stronie; www.mjconsulting.net*Zdjęcia oraz opisy są własnością firmy MJ CONSULTING Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody firmy MJ CONSULTING jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Informacje dotyczące opisu ofert zamieszczonych na naszej stronie powstały na podstawie informacji udzielonych przez właściciela i oględzin nieruchomości.
Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody firmy MJ CONSULTING jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.
Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami art. 6 ust 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679/UE z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119, s. 1) oraz wdrożenia RODO w naszej firmie. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

szczegóły oferty - 15384/MJC/OW

Symbol15384/MJC/OW
Rodzaj nieruchomościHALE I MAGAZYNY
Rodzaj transakcjiWYNAJEM
Cena cena w innych walutach 5 000 PLN
MiejscowośćWROCŁAW
Dzielnica - osiedleKRZYKI
UlicaRADWANICE
Powierzchnia całkowita200 m²
Powierzchnia działki3 000 m²
Rodzaj obiektuPRODUKCYJNO-MAGAZYNOWY
Rodzaj budynkuODDZIELNY OBIEKT
Liczba pięter [wliczając parter]1
Wysokość kondygnacji [m]650 cm
Forma własnościPEŁNA WŁASNOŚĆ
Winda w nieruchomościNIE MA
Parking TIRJEST
Udogodnienia dla inwalidówJEST